Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,18 zł , zmiana od tamtej pory: -25,79%

Notowania ciągłe

Zgłoś do moderatora
Napisałem do Spółki maila z zapytaniem o możliwość przejścia na notowania ciągłe. Odpowiedź po 5 min:

"Jeżeli chodzi o notowania ciągłe to dochowamy wszelkich starań by tak było, natomiast ostateczna decyzja należy oczywiście do GPW. Nowy Zarząd Spółki sukcesywnie naprawia uchybienia, które spowodowały, że Spółka przeszła na fixing."


Fajnie, że widać, że coś się dzieje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
NEURONE 0,00% 2,36 2023-06-02 16:30:38