Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,05 zł , zmiana od tamtej pory: -32,77%

NOC Technician

Zgłoś do moderatora
link We all know that  wireless communication  is the backbone of today's technology. The main objective of a telecom service is to enable the people to communicate, be it wireless or wired communication. Wired communication is now a forgotten story as wireless communication is the one that is predominant. However, to keep up with the ever-changing world of information technology and telecommunications, we need specialists or  telecom engineers .

  • NOC Technician Autor: ~choclate
  • Re: NOC Technician Autor: ~sambattherford

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4MOBILITY 0,00% 4,74 2021-08-03 09:25:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.