Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  239,50 zł , zmiana od tamtej pory: -52,90%

no to super

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/DATAWALK-S-A-Rejestracja-zmian-w-Statucie-Spolki-aktualizacja-informacji-Registration-of-amendments-to-the-Articles-of-Association-of-the-Company-information-update-8228855.html no to jedziem na 300
  • no to super Autor: ~wies
  • Re: no to super Autor: ~39piotr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DATAWALK 0,00% 112,80 2026-06-29 10:01:00