Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,00 zł , zmiana od tamtej pory: -83,76%

No to może nawet dokupię po 5:)

Zgłoś do moderatora
"Dodatkowo, w październiku 2019 roku Blockchain Lab podpisała umowę z firmą DigiMax, butikiem inwestycyjnym z Kanady, tworzącym konsorcja inwestujące w nowatorskie projekty o spodziewanej wysokiej stopie zwrotu. Celem współpracy jest przeprowadzenie emisji akcji Spółki w formie stokenizowanej (security token offering). Spodziewany termin zamknięcia emisji to przełom trzeciego i czwartego kwartału 2020 roku, zaś oczekiwana kwota pozyskanych środków (tzw. hard cap) to 5 mln USD. Akcje spółki w formie stokenizowanej będą przedmiotem obrotu w Kanadzie i Azji. Pozyskana z emisji kwota pozwoli Blockchain Lab na produkcję wybranych, sprawdzonych wcześniej tytułów na platformy konsol."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCSTUDIO -2,64% 0,81 2021-12-03 15:02:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.