Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,00 zł , zmiana od tamtej pory: -23,33%

No to mamy RAPORT 2022

Zgłoś do moderatora
Niestety ostry spadek wolumenów i ogólnie bilansowy...

Zysk/strata 2021: +616 158,46  Strata/strata 2022: -466 419,60 Rok do roku milion straty...

To jeszcze nie czas tej spółeczki... :( Sam Prezes w liście głównym nie był w stanie ukryć rzeczywistości:

Sytuacja finansowa Grupy na koniec 2022 r. uległa pogorszeniu w porównaniu do poprzedniego roku obrotowego. Główną przyczyną pogorszenia się sytuacji finansowej był spadek przychodów wynikający ze znacznych trudności w dostępie do komponentów potrzebnych do produkcji sterowników. Spółka zależna w całym 2022 r. odnotowywała wysoki popyt na swoje produkty, jednak braki w dostępności komponentów uniemożliwiały terminową realizację zleceń. Opóźnienie w dostawach istotnych komponentów w 2022 r. wynosiło około 6 miesięcy. Braki w dostępności elektroniki na rynku wynikały z polityki sanitarnej w Chinach z powodu pandemii COVID-19.  

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APANET -7,26% 2,30 2023-06-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.