Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,20 zł , zmiana od tamtej pory: -22,06%

No i Sypanie akcji się zaczęło !!Lipne Info jak widać !!

Zgłoś do moderatora
To samo było na vabunie najpierw list a potem sypanie akcji a potem info że zerwali negocjacje hehe :)) i to samo będzie tutaj zobaczycie :) kosmos nie na jakiegoś JC jest za malutki aby działać w takiej branży !! Tam potrzeba MLD zł !! a nie mln zł !! ale info pod wysypanie akcji dobre hehehe tylko leszcz ubrany zostanie i będzie płacz potem !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EASYCALL -4,93% 21,20 2021-10-22 16:03:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.