Fundamentalnie uzasadniony powrót kursu na poziomy 30 PLN i wyżej... Bez znaczenia szybciej czy wolniej, bo kluczowe, że już są i będzą coraz większa sprzedaż i zysk netto i skoro w tym roku ostrożnie odstąpili od podziału zysku netto, to już w przyszłym roku praktycznie na pewno powróci dywidenda na poprzednio znanym poziomie o ile nie zdecydują się jak w innych spółkach na dywidendę zaliczkową pod koniec roku, więc moim zdaniem jest dobrze i będzie wspaniale i tyle w temacie, a każdy niech uważa i robi ze swoją wiedzą, co tylko chce :)