Wygląda na to, że wszyscy obwieszczający wszem i wobec, że czekają na 2, 3 i więcej zeta, zmyli się z papiera raptem przy kilku groszowym zysku.
Tak ktoś przewidywał, że te wpisy i deklaracje to mocno na wyrost, takie z duupy wzięte...hehehe
Pytanie co na to sternik ?
Szarpnie ku górze, czy ponowny powrót na stare pozycje.
No i kiedy w końcu go poznamy ?
PS. Raczej to nie Żel z Płocka, bo on lepiej rozgrywa takie papiery.
Tutaj najpewniej przybywa jakiś amator małej spekulacji...hehe