Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,34 zł , zmiana od tamtej pory: 6,20%

niski poziom dyskusi

Zgłoś do moderatora
Jak czytam te wasze kometaze to cos misie robi. nigdy nie kometuje ale tym razem zrobie to bo cos wam trzeba u swiadomic. w temacie lcorpu idzie gra o skupienie akci prze zduzych fundow. jesli skupiom akcje to ogloszom wezwanie na nie aby miec jeszcze wiecej czyli 100 proc. kto chce spszeda kto nie chce niespszeda tyle. jesli uzysjaja 100pr to wiadomo likwidacja spolki i cala kasa przechodzi w rece wlascicieli po niskiej cenie. ale jak nie skupia za duzo to wtedy sa wkropce bo mniejszocsiowy im brozdzi swojim pakietem. to tak wskrucie bo to skomplikowane za gadnienia ekonomiczne. dlatego nie od powiadajcie na wezwanie skupu po 1zl lecz doradzam teraz spszedanie waszych pakietow po kozystnej cenie. co lepsze 2,30 czy 1,40 albo w wezwaniu 1 zl? no chyba kazdy kto znasie troche na gieldzie odpowie sobie sam. ps. jakby ktos chcial porade to tylko na privie bo tutaj nie doradzam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DEVELIA -0,80% 2,48 2019-12-13 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.