Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,86 zł , zmiana od tamtej pory: -56,64%

nikt wam akcji nie sprzeda przed min 6,99

Zgłoś do moderatora
Czytam te emocjonalne komentarze o spadkach, naganiaczach itp. Spółka jest nowa na giełdzie i to może niepokoić ponieważ niewiele o nie wiemy. Scalenie akcji miało na celu przygotowanie spółki do działań na rynku polskim. Takie procesy nie dzieją się w dwa - trzy miesiące tym bardziej że jest pandemia, sądy działają dwa razy wolnie a i procesy biznesowe także. Dobrą przesłanką jest akurat w tym wypadku brak informacji, ponieważ nie budują złudnych nadziei inwestorów, a po prostu pracują. Przedstawienie raportu łączonego w dniu 13 listopada da dopiero pewien obraz działań na które możemy liczyć lub braku działań jeśli to wydmuszka. Niewątpliwie jeśli raport będzie pozytywny jest to spółka na long, jeśli negatywny to trzeba pozycje skracać. Akcje imienne, które cały czas wskazujecie na te które wchodzą w skład kapitalizacji, mogą być przedmiotem sprzedaży dopiero za rok. W moim osobistym odczuciu, nikt z akcjonariuszy imiennych którzy mają akcje lub objęli je z tytułu przekształceń własnościowych, wiedząc jakie spółka ma plany ( jeśli je ma, a perspektywy przedstawili) nie sprzeda ich poniżej 7-10 PLN, jak natomiast przedstawią rzetelny program rozwoju wraz z partnerami i kontraktami nad którymi pracują, spółka może mieć szansę na kurs taki jak DATAWALK lub MERCATOR ale w okolicy 100-120 PLN

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLARISIT -3,88% 1,24 2022-05-20 14:35:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.