Wartość akcji zbyt droga do ceny dywidendy więc na ten moment lepiej skupić Orlen bo dywidenda ta sama wartość akcji znacznie mniejsza dywidenda zapewniona na 10 lat do podwyższonej kwoty 6 zł co roku. Dziś sprzedaje ostatni pakiet xtb życzę wszystkim powodzenia.