Forum Giełda +Dodaj wątek
http://www.portalspozywczy.pl/owoce-warzywa/wiadomosci/sprawa-prywatyzacji-trzemeszna-trafo-do-kontroli-nik,84939.html

15 marca 2013 r. resort skarbu parafował umowę zbycia udziałów firmie Pepees. Następnie 29 marca ministerstwo odstąpiło od negocjacji. Pytam dlaczego wybrano Pepees i dlaczego odstąpiono o tej prywatyzacji? Co konkretnie resort chce dalej zrobić? - pytał Zbigniew Dolata na posiedzeniu Sejmowej Komisji Rolnictwa.
  • NIK Autor: ~solo1
  • Re: NIK Autor: ~kamper

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEPEES 0,00% 0,93 2025-10-31 09:06:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.