Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  56,60 zł , zmiana od tamtej pory: -14,13%

Niezmiennie "Siła tkwi w dystrybucji IT" - o AB, ACTION i ASBIS

Zgłoś do moderatora
Przypomniał mi się dzisiaj artykuł sprzed niespełna pół roku - https://www.pb.pl/sila-tkwi-w-dystrybucji-it-1114453 . Pamiętajcie, że perspektywy dla branży się nie zmieniły, a opublikowane po publikacji artykułu raporty okresowe tych spółek w pełni to potwierdzają. Polecam również wnikliwą analizę ostatniego raportu na temat Action autorstwa Jakuba Viscardiego z DM BOŚ - https://www.bankier.pl/static/att/351000/8183162_40255809-20210907-0954-act-pl-ri-2.pdf . Zwróćcie uwagę jak szacuje przyszły c/z dla naszych spółek. Z niecierpliwością czekam na zaktualizowane rekomendacje dla AB i Asbisu (mam nadzieję, że pojawią się w tym miesiącu).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL -4,71% 48,60 2022-01-28 17:03:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.