spółka niestety ma słaby potencjał wzrostowy w piatek i dzisiaj oddałem 7 896 akcji z tego co widze bedzie niestety dalej spadac z reszta poczekam do 19 i wywalam całosc słabo a moze byc gorzej a myslałem ze to petarda a to taki zólwik bez ikry no cóz pora przyznac sie do błedu