Też długo/dużo tutaj czekacie/tracicie czasu i pieniędzy . Długo tutaj nie zaglądałem, jednak pamiętam, że każdego dnia potrafiło się tutaj przewalić setki postów . Nie koniecznie jestem skłonny przeszukiwać te posty za informacją o uznaniu urządzenia BRA i certyfikacie z DPA/USA .
Po niskim kursie akcji wydawać by się mogło, że amerykańskiego certyfikatu dalej nie ma, jednak czasu też wiele upłynęło .
Pozdrawiam w niedoli .