Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,15 zł , zmiana od tamtej pory: -57,26%

niemoc Maxcoma

Zgłoś do moderatora
jakąś niemoc ma Maxcom. po infie o handlu maseczkami btło piękne wybicie prawie 40% i szybki zjazd, teraz po infie o pokażnej dywidendzie znowu się osuwa. nawet , gdy teraz euforia na całym rynku, tu marazm. Ciekawe jakie bedą wyniki za 1 kwartał, bo to bedzie kluczowe w wyznaczeniu dalszego kierunku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAXCOM 1,44% 5,62 2025-09-19 16:34:55