Nie wywalajcie papiera. Proszę:-)
Nabyłem papier z myslą, ze podskoczy i dobrze na tym zarobię. Przemyślana inwestycja, rynek znany. Podskoczy znacząco pod koniec sierpnia i na poczaytku września. Tylko, że jak teraz zrealizujecie czarny scenariusz to będzie spadać i późniejszy sok nie pozwoli mi uzyskać tak znaczący zysk.
Dajcie sobie i mnie zarobić:-)
Pozdrawiam
ps. Zapamietajcie te wiadomość, powiecie później: Prorok jakiś, czy co?