Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,00 zł , zmiana od tamtej pory: -25,38%

Nie sprzedawac !!! Korekta i do góry

Zgłoś do moderatora
Nie ma co panikować, znając realia po świętach dzieciaki i tak nie wrócą do szkoły bo rządzący wiedza czym to grozi. Dzieci są albo będą największymi roznosicielami wirusa bo u nich nie da się dyscypliny 100% wprowadzić wiec z czystym sumieniem nie będą chcieli położyć gospodarki ryzykiem niekontrolowania pandemia
Dodatkowo na innych platformach tylu zlukajjj .ceny poszły ponad 500% do góry. Sami logicznie pomyślcie. Dodatkowo Prezio sprzedał tylko 10tysi akcji za kwotę 400tysi co to jest jak posiada pakiet o wielokrotnie większy. Bez Emocji Giełda Nie lubi Emocji..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 2,11% 19,40 2023-03-31 16:19:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.