Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  127,00 zł , zmiana od tamtej pory: -11,18%

Nie sądziłem, że to aż taki syf

Zgłoś do moderatora
Mam mały pakiecik (62 akcje), dlatego ją od czasu do czasu obserwuję i ostatnio nawet ją wyceniałem na ok. 200 zł. Ale cyferki nie mają znaczenia, gdy zarząd traci całą reputację rynku. Wszyscy dobrze pamiętamy, co się stało, gdy parę lat temu ktoś od nich sprzedał akcje po 170. Niedawno kurs wrócił do tego poziiomu, a jak tylko wrócił znów sypią... Po czymś takim nikt poważny nie będzie trzymał takiego syfu. TFI od paru miesięcy wywalają, na pewno jeszcze wywalją i nie będą syfu się tykać.
Cienko to widzę, bo to kolejne polskie cwaniaczki co się chcą wzbogacić na cudzym koszcie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMICA -2,76% 112,80 2022-01-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.