Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,00 zł , zmiana od tamtej pory: -84,12%

Nie potrafię ocenić

Są zarzuty w sprawie Mgames. Udziałowcami firmy była rodzina Mokrzyc........Udziałowcami było były 3 osoby Mokrzyc....Mieli zarejestrowaną firmę WKM ltd na wyspach brytyjskich. Działalność rejestrowa tej firmy ma początek 2013r. Działalność "utajona" , gdyż nie miałem możliwości sprawdzić raportów z działalności tej firmy bez dokonania stosownych opłat w walucie brytyjskiej. Firma ta dokonała manipulacji akcjami Mgames w okresie styczeń 2016-luty 2017. Wywindowano kurs akcji Mgames, po czym zarząd, rada nadzorcza, główni udziałowcy poddali się procesowi zniknięcia . Po tym terminie na Wyspach Brytyjskich została zarejestrowana nowa firma WKM Ltd której głównym udziałowcem był Wojciech Kaszycki. Przeglądałem wszystkie ważne sprawozdania finansowe tej firmy. Nie było tam ważnych inwestycji. Oceniłem tą firmę bufor do inwestycji nieopodatkowanych. Bufor nie był wykorzystany. Były tam drobne inwestycje. Minimalnie stratne.
W aktywach nie było udziałów MGames.
Ciekawym elementem tej całej manipulacji był ostatni komunikat MGames. Był to moment po ewakuacji uczestników, kiedy firma była obłożona ludźmi z innej epoki. W tym komunikacie o zakończeniu działalności(prawdopodobnie-nie będę grzebał w info), w imieniu spółki informację przekazał Wojciech Kaszycki. Zbiegło się to z momentem kiedy niedługo wcześniej Wojciech Kaszycki zarejestrował na wyspach brytyjskich firmę WKM Ltd. Firma Kaszyckiego WKM Ltd od początku działalności wykazywała pełny dostęp do raportów okresowych i każdy inwestor miał dostęp. Z tych raportów wynika, że nigdy WKM Ltd Kaszyckiego nie miała udziałów w MGames.
Wierzę brytyjczykom i ich systemom informatycznym. Myślę, że nie dają się oszukać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCSTUDIO -1,98% 0,79 2021-12-08 11:10:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.