Forum Giełda +Dodaj wątek

NIE PAMIETAM JUZ ODKAD JESTEM NA RYNKU ..

Zgłoś do moderatora


TAKIEGO SPOKOJU NA SPOLCE KTORA PIEKNIE WYBILA SIE Z KANALU I IDZIE JAK W SZKOLNEJ ATW KOTRA JZU DAWNO PRZESTALEM WIERZYC NA POSLKIM RYNKU,CHOCIAZ NIEKIEDY NA DUZYCH SPOLKACH MA ONA SWOJE UZASADNIENIE!!


ZYWEGO DUCHA NA WATKU NEI MA,TO DOBRZE,BO PINIEDZE LUBIA CISZE!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ -1,64% 173,60 2022-09-26 15:36:13
2022-09-19
INTEREST PAYMENT NOTICE
2022-09-07
Interest Payment Notice
2022-09-02
Interest Payment Notice
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.