Gdzie moge zlozyc reklamacje o sprzedane akcje? wczoraj w poplochu sprzedalem akcje unimotu po 38 zlotych a dzisiaj to rosnie 10 procent???? stracilem 20 tysiecy zlotych a teraz odrabia? Do kogo moge sie zglosic o anulowanie sprzedazy i przywrocenie moich akcji??????