Jestem na Unimocie od prawie roku , kupowałem akcje po 24 złote . Przez ten czas spółka podawała od groma pozytywnych komunikatów , to wyniki , to podwyższenie prognoz , wchodzenie w nowe branże działalności i ku...wa nic . Gdyby takie komunikaty podawał TsGames, Columbus lub Biomed lub inna bardziej popularna spółka to kurs by wyj...ła z notowaniami przez sufit . A tu mamy spółkę o mocnych fundamentach , poprawiającą z miesiąca na miesiąc mocno wyniki , nie o 5 czy 10% ale o 30-40 i totalna lipa ... to jest w żaden sposób nie uzasadnione !!!