Chłopaki / Dziewczęta / banany giełdowe...
Nie często się udzielam na forum (z tej mąki będzie dobry chleb...), ale widzę, że nic nie kumacie / nie rozumiecie... więc postanowiłem Wam wytłumaczyć...
Wycena CFG=PLN 39,9 mln --> FF=25% --> około 693 k akcji jako FF --> wycena ok. 39. mln vs. wycena godziwa na poziome min. 2,5x (no comment).
Premiery opisują Wam inni aktywni fanatycy (bez nazw).
Pogadamy po 2/3Q 2019. Pozdro