Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,25 zł , zmiana od tamtej pory: -50,74%

Nie jest źle - horyzont 14-15

Zgłoś do moderatora
Jak widać utrzymuje się trend horyzontalny 14-15 zł. Z pewnością niektórzy mieli ambicje na więcej, zwiazane z byłym skupem akcji do ceny 23 zł. Ale wiadomo, że spółka nie należy do najbardziej popularnych. Wygląda na to, że Ci, którzy weszli pod skup w okresie ostatniego boomu już wyszli. Popyt i podaż wyglądają na zrównoważone. Obstawiałbym, że do nast. wyników sytuacja się nie zmieni. Może jakaś realizacja zysków, bo wiadomo, że każdy czasem potrzebuje gotówki, ale ogólnie wykreował się nowy poziom wsparcia. Patrząc na wykres, jest to świetna wiadomość. Trochę się pokisić do nast. wyników i będzie dobrze, a jak ktoś siedzi długoterminowo dla dywidend, to chyba też na podst. ostatnich miesięcy nie ma na co narzekać. A Wy co sądzicie? (PS: Nie ma tu żadnej rekomendacji w żadną ze stron, a tylko luźne opinie o charakterze artystycznym, tzw. strumień świadomości:))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4FUNMEDIA 0,29% 7,02 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.