Forum Giełda +Dodaj wątek

nie jest dobrze

Zgłoś do moderatora
jeśli do soboty nie podadzą infa o podpisaniu umowy , będzie bardzo nerwowo.
Coś czuję że wiśnia stracił na Cyprze kupe forsy , i teraz kombinuje jak uratować jak najwiecej . IGR i cała ta ulga podatkowa przestają mieć teraz dla niego znaczenie.
Obym sie mylił bo mam tu zamrozone duuużo kasy , straty są kolosalne :-(
W poniedziałek napisałem do RI czy będzie jakieś oświadczenie prezia w związku z sytuacją na Cyprze , ale mnie olali . Na tej spólce jest jakieś fatum

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WINVEST 1,12% 0,04 2025-07-17 15:27:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.