Forum Giełda +Dodaj wątek

Nie dane jest odpoczywać na tej spółce

Zgłoś do moderatora
Kilka spraw:
1. Wzrost praktycznie bez szumu na forach - czyli bez spekulacji.
2. Pan Anatol najpierw przewidział to co się teraz dzieje a dzień przed wybiciem zmienił front i sugerował, że spadnie poniżej 30groszy. Dziwne
3. Czy zasada, że każda luka musi być zamknięta sprawdzi się tym razem? Panie gdyniak?
4. MACD na dziennych ładnie przebite
5. Średnia arytmetyczna 20stka obroniona
6. Teoretyczny zasięg kursu >1zł.
7. O co toczy się gra? Do ilu dojdziemy? Panie Anatol?

Pozdrawiam cierpliwych

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REINHOLD 0,00% 0,09 2023-11-08 12:11:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.