Na ten syf. ajaxy i inne leszcze (Alek i Gruby z broda) będą wam wciskać ze to będzie warte 50 gr/1 zl. to syf erne, który zaraz wprowadzi nowego gniota na NC. wklejają mase smieci na FB ze starych screenow i filmikow żeby tylko leszcz wzial reszte papieru.8 milionow długu który nie jest spłacany oraz ogromne straty wraz z ogromnym FF. standardowa zagrywka VENO pod ubranie i spłacanie kredytow z akcji.nie kupicie smiecia VENO/ERNE nie będzie miała z czego placic bankom … i tak sa już w stanie upadlosci i zaraz tworzą nowego gniota(spolka gamingowa na NC)