Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  100,00 zł , zmiana od tamtej pory: 6,60%

Nie dajcie się nabrać

Zgłoś do moderatora
…dużym. Im właśnie o to chodzi. Jest zła sytuacja na rynku a oni pokazują stosunkowo dobre wyniki. Dlatego ze zła jest od 1 lipca od kiedy Orlen zaczął obniżac ceny. A Uni pokazuje tylko 2Q. Zapytajcie Sikorskiego o bieżąca sytuacje na konferencji. To ostatni moment na sprzedaż w dobrej cenie. Kupować będzie można od listopada… po 60 zł

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIMOT 1,72% 106,60 2023-12-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.