Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,37 zł , zmiana od tamtej pory: -28,11%

nie chce spadac bedzie rosło

Zgłoś do moderatora
strare powiedzenie graczy gieldowych mówi : nie chce spadać bedzie rosło...
widac ze nie ma chetnych po stronie podazy bo inaczej kurs po tak slabych infach widzieli bysmy przy pozimie 25gr-20 gr
w dodatku popyt jest coraz odwazniejszy i wystawia sie coraz wyzej i to na wiekszym wolumenie zachecajac do wywalania ----> jednak nikt nie wywala
ci co mieli oddac to oddali na ostaniej panice ----> spadek z 40 gr do 30 gr i nagle cisza
to dla mnie oznacza ze akcje sa w silnych rekach i rynek wciaz czeka na pozytywny sygnal ktory utoruje droge dla zmiany trendu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ESKIMOS -7,64% 0,27 2020-02-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.