Xtb ciągle się rozwija, rekordowy przypływ klientów, nowe produkty i stały rozwój, dobra reklama i zwiększone wydatki na nią, nowe duże rynki na horyzoncie, najmocniejsze fundy w akcjonariacie, spora dywidenda co roku, przejrzysta struktura i wzorowa komunikacja zarządu z inwestorami... to jest spółka na lata. Dla mnie słabe ręce które oddają to tylko okazja żeby dobrać do swojej kupki. Szczerze nawet -10% w dzień to dla mnie nie powód do nerwów, może wtedy tylko gdy nie zabezpieczyłem środków żeby dobrać.