Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  77,00 zł , zmiana od tamtej pory: -99,65%

nic nie będzie ...

Zgłoś do moderatora
z macantem jak nie będzie handlowany w PL. za pln-y i to w dodatku b. tanio czyli za jakieś 0,5 % max wliczając transfer do safe wallet
reszta giełd jak widać -bzdurki i bzdureczki...... z kosztami na poziomie 20-30 % nic i tyle...........

i zrozumcie ! to jest najzwyklejszy token eth. jakich tysiące...
jak zacznie chodzić jako alt. dla pln w handlu spółkami , udziałami etc. to mamy to.!!! tylko nie w grupie skopowskiego , ale na zewnątrz. nikt nie kupił pozytywnie resztówki solarki od 01 cyb- bo to zabawa we własnym kurniku.w dodatku bez parametrów finansowych.każdy to widzi.....
jak nie - to wybaczcie-tylko karuzela , czego sobie i wam , życzę...
za to fundamenty szlag......
tu nie ma żadnych fundamentów, jak na razie.......zwykła nconnectowa padlina......
pokaż , że zarobisz niebawem , może uwierzę........

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC 6,30% 0,27 2023-02-03 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.