Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,00 zł , zmiana od tamtej pory: -28,75%

Niby dlaczego kupowac po 70 jak mozna po 8zl ALE...

Zgłoś do moderatora
Popatrzcie na arkusz zlecen, do 60zl jest tylko ok 30tys szt., poza tym w obrocie nawet nie ma raczej takiej ilosci jaka zakupiono w tej jednej transakcji... jezeli faktycznie gruby inwestor chcialby w to wejsc to nie ma szans zebrac takiej ilosci z rynku nawet gdyby probowal i wywindowal cene do 100zl to nie zebral by wiecej jak 30-40 tys akcji. Kto z Was tego nie ogarnia. Fakt ze jezeli ktos placi 70zl to liczy na zysk i pewnie ma wieksza wiedze o tym co sie dzieje w firmie niz kazdy misiaczek tutaj na forum. Ja uwazam ze tu niedlugo beda niezle fajerwerki ludziska.... czekac i patrzec

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
AFHOL 0,00% 5,70 2021-11-30 15:55:49