Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,52 zł , zmiana od tamtej pory: -23,27%

New typ ObserwatoRa setki % do zarobienia!! Ostatnie akcje poniżej 1

Zgłoś do moderatora
Polecam zakup InventionMed S.A.

Najważniejsze informacje, które mogą wpłynac na skokowy wzrost wartości tej niedowartosciowanej wzgledem konkurencji społki:

- umowa z CROMA PHARMA austriacki koncert z zasięgiem ogólnoświatowym - strzykawka szkoleniowa - prace trwają nad udoskonaleniem produktu
- umowa z CUTERA Inc - amerykańska spolka notowana na Nasdaq z dostępem do amerykańskiego i azjatyckiego rynku - produkt tutorderm ktorego cena to ok 100 tys. dolarów a potencjalnych klientów jest na świecie ok 30 tys. głównie uczelnie medyczne, ktore maja dofinansowanie na takie projekty
- budowa szpitala za ponad 30 mln zł gdzie dofinansowanie wynosi ponad 16 mln zł, kupiono działkę za ponad 4 mln oraz wybrano juz wykonawce zadania
- akcji w obrocie mało
- głównym akcjonariuszem jest SOFTBLUE posiadający ponad 50% udział w akcjonariacie (akcje kupował po 1,23 zł)SOFTBLUE posiada certyfikacje na CB+R oraz również buduje swoj wlasny projekt IoT. Kupili ZCP EasyCall, pokazali świetne wyniki za 4 kw i caly 2020 r.

INVENTION ma udział ponad 40 % w Softblue oraz ostatnio objął 19 mln akcji z pp po 0,22 i juz na nich zarobił ok 8 mln zł.

Dodajcie do obserwowanych bo im bliżej finalizacji projektów to beda spolke rozgrywali tak jak Softblue zrobił na Labocanna i Letus Capital ....kilka tysiecy % wzrostu!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PLGROUP -0,25% 0,40 2021-07-30 09:49:10