Forum Giełda +Dodaj wątek

NETMEDIA S.A. informuje,...... czytac czytać

Zgłoś do moderatora
Zarząd NETMEDIA S.A. informuje, że w dniu wczorajszym powziął od swojego podmiotu zależnego – NETMEDIA BUSINESS TRAVEL Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie (zwanej dalej "NBT"), informację o wynikach przetargu otwartego Frontex/OP/290/2011, prowadzonego przez Frontex (Europejska Agencja Zarządzania Współpracą Operacyjną na Granicach Zewnętrznych Państw Członkowskich Unii Europejskiej) z siedzibą w Warszawie, na usługi w zakresie organizacji podróży (rezerwacja środków transportu i hoteli) dla Frontex’u.
Zgodnie z otrzymaną informacją oferta złożona przez NBT została uznana za najkorzystniejszą w przeprowadzonej procedurze przetargowej. Podpisanie umowy nastąpi po upływie czternastu dni kalendarzowych.
Szacowana przez Frontex wartość zamówienia wyniesie między 7,2 a 8,8 mln EUR (między 29,6 a 36,2 mln PLN) w okresie 48 miesięcy. Więcej szczegółów Zarząd NETMEDIA S.A. przekaże po podpisaniu umowy.
  • NETMEDIA S.A. informuje,...... czytac czytać Autor: ~nnn

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETMEDIA -0,82% 12,10 2019-03-27 15:36:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.