Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,30 zł , zmiana od tamtej pory: -17,60%

Netflix i inne platformy Vod są uważane za beneficjentów izolacji

Zgłoś do moderatora
Netflix zyskuje na zamknięciu kin i izolacji społecznej W czasie epidemii koronawirus kurs firmy w pierwszej połowie marca zmalał z ok. 380 do nieco poniżej 300 dolarów, ale potem z naddatkiem odrobił te straty. Netflix i inne platformy Vod są uważane za biznesowych beneficjentów izolacji społecznej wprowadzonej w związku z koronawirusem.

W Polsce nieco podobny efekt giełdowy co Netflix zanotowało w czasie epidemii notowane na warszawskiej giełdzie CDA, które oferuje platformę subskrypcyjną CDA Premium. W połowie marca, kiedy indeksy giełdowe notowały duże spadki, kurs spółki podskoczył z ok. 14 do nawet 45 zł, a potem stopniowo malał, w środę na koniec sesji wynosił 24,80 zł. - Wzrost zainteresowania naszą usługą CDA Premium w ostatnich dniach jest bardzo duży - mówił portalowi Wirtualnemedia.pl w połowie marca Wolfgang Laskowski, rzecznik prasowy CDA.

Czytaj więcej na: link

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 0,00% 19,20 2023-02-07 11:21:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.