Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,60 zł , zmiana od tamtej pory: -38,82%

NAPINA SIE CIĘCIWA TEGO ŁUKU.LADA DZIEŃ...

Zgłoś do moderatora
Prawdopodobnie trwa to troche dłużej niz zakładali,bo pandemia drastycznie zmieniła sposób płatności.Większość ludzi zaczęła płacic kartami a zgodnie z umową /upraszczając/ może to skutkować nową wyższą ceną zakupu. Jesli by tak było to tutaj szykuje sie kosmos.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM 0,33% 15,05 2021-07-30 16:41:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.