Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,60 zł , zmiana od tamtej pory: -6,79%

Naleznosci vs zobowiazania - Grutex

Zgłoś do moderatora
Czy ktos moze mi wyjasnic czemu Solar ma naleznosci od Grutex'u, ktory jest przedstawiany jako glowny dostawca? To glowny dostawca placi, zeby Solar laskawie kupil?

W stosunku do dostawcow to ma sie zobowiazania, chyba ze czegos nie rozumiem?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SOLAR -0,38% 5,22 2022-05-26 09:07:33