Ktoś się bardzo śpieszy ze sprzedażą akcji, skoro wystawia 412 akcji po 6,66, a kolejna S to 6,74 zł. Podejrzewam, że to spekuła, która chce się jak najszybcoej pozbyć akcji przed 17 wrzesnia, kiedy prawdopodobnie okaże sie, że dobre info o podpisaniu umowy inwestycyjnej RT nie wywoła euforii na rynku, wręcz przeciwnie, zosatnie wykorzystane do sprzedaży akcji przez akcjonariuszy. A ponieważ popyt nie dopisze, to kurs prawdopodobnie runie.
Taka jest moja spekulacja.:)