Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  43,50 zł , zmiana od tamtej pory: 10,11%

Najbardziej perspektywistyczne akcje GPW facebook

Zgłoś do moderatora
"W roku 2023 walczymy o wynik ponad 1 mld zł zysku PLL LOT - poinformował dzisiaj wiceminister aktywów państwowych Maciej Małecki.
Jeśli spółka faktycznie osiągnęłaby taki wynik byłby to wzrost zysków o około 800% rdr oraz poprawienie historycznych zysków o około 250%.
Naszym typem w sektorze lotnictwa jest ENTER AIR, który wyniki opublikuje 29.09.2023. Również spodziewamy się rekordowych zysków."

Najbardziej perspektywistyczne akcje GPW - facebook

  • Najbardziej perspektywistyczne akcje GPW facebook Autor: ~anonimowy_inwestor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 0,21% 47,90 2023-12-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.