Forum Giełda +Dodaj wątek

Nagrody czekają...

Zgłoś do moderatora
Uwaga nowy konkurs z nagrodami!


Już dzisiej możesz typować w nowym, marcowym konkursie na wzi.pl. Do wygrania cenne nagrody w postaci pakietów alertów SMS. Wystarczy wytypować poprawną wartość indeksu WIG20 na koniec marca. To absolutnie nic nie kosztuje, a czekają prawdziwe nagrody!

Wszelkie szczegóły: http://wzi.pl/aktualnosci/pokaz/14

Mamy także kolejną dobrą wiadomość - promocja na monitoring nadal trwa! Sprawdź najkorzystniejsze na rynku ceny alertów SMS na wzi.pl!

Zapraszamy serdecznie do typowania w konkursie inwestorów spółki Notoria.

Monitoring cen akcji - wzi.pl
  • Nagrody czekają... Autor: ~wzi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
NOTORIA -1,77% 5,55 2023-06-07 10:05:44