Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,70 zł , zmiana od tamtej pory: 35,11%

Nagrania wideo CEO Grupy Digitree Group

Zgłoś do moderatora
Pozostając w temacie ostatnich zmian w Digitree Group - zachęcam do przesłuchania materiału:
Dariusz Piekarski (CEO Digitree Group) http://marketnews24.pl/newsy/rebranding-grupy-sare-efektem-finalizacji-strategii-rozwoju-w-kierunku-kompleksowego-digitalu 
Roman Grygierek (CEO INIS): https://www.facebook.com/Inis.system/videos/488915018433992/ 
Krzysztof Bińkowski (CEO JU:) https://www.facebook.com/JUagencja/videos/654319318641086/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DIGITREE 15,45% 6,35 2020-06-04 14:14:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.