Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,94 zł , zmiana od tamtej pory: 2,43%

Na tygodniowym

Zgłoś do moderatora
Jeśli juro na Alsce dojdzie to jakiegoś ramowego porozumienia, np podział jak III Rzezy na RFN i NRD (piszę od miesięcy)
to nastąpi wielki szum w Europie ale podmioty zbrojeniowe zakończą szaleńcze wzrosty ale US nie interesuje układ Europy z oligarchamii z UA ale to co Trump wymusił na UA a że zajęte tereny będą przemycały węgiel. gaz, ale i ziemie rzadkie Amerykanom to wystarczy a jak Trump z putinem się nie dogadają to poważne sankcje którymi RU się nie przejmuje zbytnio.. Porozumienie US-RU ew. to neutralna wymowa dla Kantora

Azoty, shorty powiększały ekspozycję i mają ca 4,2 mln kacji pożyczonych incl. FILuś...

Dla Azot ale i gosp. i rolnictwa najlepszym rozwiązaniem byłoby wezwanie na akcje albo inkorporaja Azot do Orlen i średnioterminowo praca w wielu dziedzinach.
https://i.ibb.co/39v4VhTB/tyg2.png

https://i.ibb.co/KxKv5Qdq/ukraine-russia-war-map-critical-minerals.webp

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRUPAAZOTY -0,69% 17,20 2026-02-09 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.