Wczoraj było ponad +22% więc drobna korekta nic tu nie zmieni, kierunek jest wyznaczony więc luz, są groszołapy co powyrzucali, żeby taniej odkupić, normalne… są i będą… jutro raport będzie bardzo dobry, za miesiąc dużo, dużo lepszy… trzeba zamknąć kompa i iść na ryby albo kobitki, jak kto woli