Z tymi obligacji po konwersji będzie miał 78%
konwersja po 5pln jak dobrze pamiętam , pokryje z dywidendy
Ale ciągle jest pytanie po co skupuje z rynku ?
Jedyne rozsądne trzymające sie kupy rozwiązanie tej łamigłówki to że ma kupca na całość i dlatego ciągnie kurs