Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  53,20 zł , zmiana od tamtej pory: -10,34%

Na gorąco z konferencji wynikowej:

Zgłoś do moderatora
CFO Ochędzan: Umacniamy pozycję lidera w regionie, pokazaliśmy kolejne rekordowe wyniki, rośniemy długoterminowo w oparciu o zdrowe i silne finanse

Grupa AB zyskuje dzięki cyfrowej rewolucji społeczeństw, wpisuje się w trendy cyfryzacji, ale również gospodarki obiegu zamkniętego, sfery szkoleń czy OZE.

CFO Ochędzan: Zbudowaliśmy silne zapasy, moglibyśmy sprzedawać dużo więcej asortymentów o ograniczonej dostępności, jak np. Apple.

Grupa AB podpisała umowę dystrybucyjną z producentem AGD #3 na świecie - MIDEA na region CEE

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL -6,84% 47,70 2022-01-24 12:10:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.