Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,25 zł , zmiana od tamtej pory: 2,90%

Na gorąco z konferencji wynikowej:

Zgłoś do moderatora
CEO Szamburski: Q3 2021 to duża niepewność w segmencie automotive, choć zanotowaliśmy wzrosty, oraz dobra koniunktura w przemyśle i budownictwie

Przestoje produkcyjne w automotive najbardziej odczuwalne w Chinach, mniej w Meksyku i Europie.

CFO Dołęga: W 2020 brak dywidendy, w 2021 wypłaciliśmy 27m PLN, dodatkowo różnica rdr na zapasach ok. 43m PLN, więc realnie mamy bardzo silny OCF. O 40m PLN zmniejszyliśmy też kredyty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK -0,84% 17,75 2022-01-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.