Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,40 zł , zmiana od tamtej pory: -40,17%

NA DNIACH POWINNA BYĆ POZYTYWNA DECYZJA UOKiK

Zgłoś do moderatora
Bedzie sie tutaj działo,bo pandemia sprawiła ,że ci którzy zwykle nie płaca kartą zaczęli nagle kart używać. Sadze ,że cena może jeszcze pójść w gorę,bo użytkowników przybywa. Umowa tez pewnie to przewiduje,że zanim dojdzie do transakcji to przez kilka miesięcy przybędzie posiadaczy kart i dlatego cena może byc zmieniona na te okoliczność oczywiście na plus.

W chwili obecnej to cena giełdowa spółki jest na mniejszym poziomie niz przy podpisaniu umowy wstępnej.
Tutaj będzie jazda do 40 zł w jeden dzień. Kto ma ,ten wie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
OPTEAM -2,10% 14,00 2022-01-18 16:06:59