Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,50 zł , zmiana od tamtej pory: -2,86%

Na chłodno

Zgłoś do moderatora
Lentex na początku 2020 był w cenie mw 7pln, teraz mw 10,50pln.
I może to tyle, koniec, fonito? Dobry wynik, cos tam sprzedali cos kupili, Prezes dokupil, itd i cena wzrosla o te 3.5pln.
I moze nie ma co czekac na wiecej, bo tak wycenil to rynek. I moze nie ma zadnego blokowania kursu, trzymania akcji za morde, zniechecania drobnych, itp.
Po prostu - zadzialo sie dobrze w 2020, kurs wzrosl i tyle. Moze nie ma co czekac na wiecej.
Takie obserwacje, przemyslenia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LENTEX -2,39% 10,20 2021-07-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.