Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,80 zł , zmiana od tamtej pory: -42,25%

MYSLĘ,ZE W CIAGU DWÓCH TYGODNI DOJDZIEMY W OKOLICE 35 ZŁ>

Zgłoś do moderatora
Zbliża sie termin sfinalizowania transakcji a wlasciwie juz jest przekroczony bo finał miał byc w trzecim kwartale więc pewnie juz więcej przeciągać nie będą i gdzieś do dwóch tygodni dowiemy sie jaka jest ostateczna cena transakcji.Mam nadzieje ,że będzie wyższa od umowy przedwstępnej. Po transakcji akcje muszą chodzić w granicach 40-45 zł. a jak dojdzie jeszcze przedstawienie strategii przez zarząd / moim zdaniem trzeba cos przedstawić przy takiej kasie/ to będzie pięknie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM -0,67% 14,90 2021-08-03 15:00:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.